Asi není nikdo, kdo by nepostřehl, že nás v posledních dvou letech sužuje onemocnění horních cest dýchacích, které může být pro mnohé z nás fatální. Je vždy lepší nemocem předcházet, pokud je to možné, a díky samotestování máte možnost zjistit, zda onemocnění zrovna nemáte. Antigenní testy vám s poměrně vysokou spolehlivostí můžou říct, jestli covid-19 nemáte. Tento druh testů se používal plošně po celé republice ve firmách, školách a dalších institucích k prokázání nákazy.

covid test

Pozitivní antigen – PCR test
Pokud vám tento test ukáže dvě čárky, znamená to vysokou pravděpodobnost onemocnění. Je proto vždy lepší jít na PCR test, který vám nákazu potvrdí či vyvrátí. Eliminujete tak riziko přenosu viru v populaci, a přispějete tím ke skončení epidemie.

Jaké testy u nás seženete?
Obecně se používají dva druhy antigenních testů. První typ funguje na základě výtěru z vnitřní strany nosu, druhý typ detekuje nemoc ze slin. Tyto rychlotesty mají tu velikou výhodu, že je dokáže použít i malé dítě, protože jsou jednoduché na manipulaci. Výsledky uvidíte již za cca 15 minut.

covid testovací sada

Potřebujete pro svou rodinu nebo firmu větší balení s větším počtem kusů? U nás seženete balení 25 kusů a více, a to za velmi příznivou cenu od 25 Kč za kus. Cena se snižuje podle velikosti balení. Zásobovat tak můžete jakoukoliv instituci nebo domácnost, kde je rizikový pacient, pro kterého by mohlo být onemocnění velkým zdravotním problémem. I když už plošné testování není povinné, je stále lepší vědět, na čem člověk je, a raději se otestovat. Test stojí pár korun, a jeho citlivost je velmi vysoká.

Najdete i nás i testy na protilátky, které vám dokážou ukázat, zda máte po prodělání či očkování proti této nemoci v těle protilátky, které vás mohou před další nákazou ochránit. Pro profesionální použití nabízíme špičkové švýcarské testy, které jsou určené pro používání ve zdravotnických zařízeních.

Mohlo by se vám také líbit: