Líbí se vám představa, že si vyberete projekt a o zbytek se postará stavební firma? U nás je to realita. Nabízíme několik typových projektů typu bungalov, ze kterých si naši klienti vybírají svoje nové domovy. Neoslovil vás žádný z našich domů? Rádi vám připravíme projekt, který bude připravený individuálně čistě pro vás. Zároveň pro vás můžeme získat stavební povolení a začít stavět. Čekat na vás bude dům na klíč – bungalov, který vám poskytne veškerý komfort pro pohodlné bydlení.

klíče k domu

Stavba na klíč?
Stavba na klíč znamená, že že vám předáme hotový dům, a vy se po celou dobu od podpisu smlouvy nemusíte vůbec o nic starat. Maximálně si můžete zkontrolovat, jak postupují práce, a zda jde všechno podle plánu. Spolupráce s klienty je pro nás naprosto běžná. Pokud máte pozemek a financování, vaše cesta za vlastním domem může začít.

Začneme základovou deskou a skončíme střechou a fasádou. Dodáváme kompletní domy, ve kterých chybí jen kuchyňská linka. Je to z toho důvodu, že každý klient chce jinou linku, která mu bude vyhovovat, a proto je zbytečné dodávat typizovanou linku, kterou si klient stejně vymění. Veškeré informace o našich domech najdete u každého typu – dozvíte se, co všechno je ve standardním dodání. U každého domu je v ceně fotovoltaika, takže si navíc vyrobíte i vlastní elektřinu. Na výběr je mezi dřevostavbou a zděným domem, a obě varianty splňují požadavky na moderní pasivní dům.

bungalov u vody

Máme dostatek kvalifikovaných a zkušených pracovníků, kteří váš dům postaví. Zároveň máme i řadu dodavatelů materiálů, takže máte jistotu, že všechno bude na svém místě včas. Pokud chcete stavět, vyberte si vhodnou firmu, která vám splní vaše přání. My máme za sebou řadu velmi spokojených klientů, kteří už bydlí ve svém. I vy můžete za pár měsíců popíjet kávu ze svého obývací pokoje, pokud si nás vyberete.

Mohlo by se vám také líbit: