Také si pamatujete, jak to kdysi u vaší babičky vonívalo, když kvetly bezinky? Babička dělávala bezové víno, sirup nebo limonádu. Chcete se vrátit do dětských let a opět si užívat tu opojnou vůni a chuť bezové limonády? Nebojte se, nepoženu vás s pytlíkem na sběr bezových květů a nebudu vás trápit s nějakou domácí přípravou. Nabídnu vám hotový produkt úplně bez práce. Prostě přijdete k hotovému. Budete moct vychutnat naprosto skvělou bezovou limonádu v BIO kvalitě. Zaručeně bude jako od vaší babičky, možná ještě lepší. K výrobě byly použity BIO bezové květy, to znamená, že keř Bez černý, ze kterého je květenství sbíráno, rostl v naprosto čistém přírodním prostředí. Těchto květů bylo na výrobu 1 litru výluhu použito 14,7 g, do výluhu byla ještě přidána citronová šťáva taktéž v BIO kvalitě a dokonce i cukr použitý do výluhu se může pochlubit BIO kvalitou. Jedná se tedy o skutečně přírodní produkt.

limonáda

Protože bez černý patří mezi léčivky, jeho účinky se odrazí i do této limonády, takže vám rozpustí hleny a bude na vás působit močopudně. Limonáda je navíc jemně perlivá, což ještě podtrhne její osvěžující účinky. Po otevření nenechávejte nezkonzumované, ale věříme, že vám bude tak chutnat, že jí opravdu vypijete velice rychle a rozhodně nebude hrozit, že by se třeba stihla zkazit.

bez

Můžete také zkusit trochu experimentovat a namíchat limonádu s bílým vínem. Rázem dostanete lehce alkoholický, ale úžasně osvěžující nápoj, který najde své nejlepší uplatnění v horkých měsících roku. A počkejte, jaký budete mít úspěch u vašich návštěv. Budou opravdu překvapené, že se u vás mohou setkat s vůní svého dětství a bezinkovou limonádou, kterou už hodně dávno neměli možnost nikde ochutnat. A ještě jedná zpráva, nemusíte pro limonádu nikam jezdit. Stačí ji objednat a ona přijede za vámi.

Mohlo by se vám také líbit: