Moc krásná je představa, že si půjčíme peníze a utratíme si je za to, co si aktuálně přejeme. Třeba si koupíme loď a budeme se plavit po moři nebo odjedeme na měsíc na dovolenou a nebudeme nic řešit a peníze už vůbec ne. Většinou se totiž vždy ohlížíme právě na peníze. Jenomže pokud jich máme jenom nedostatek, tak je to ještě „dobré“, ale pokud už máme dluhy a nevíme, jak se z nich dostat ven, to už je daleko větší problém a tak místo moře a jachty raději splatíme ty dluhy, co myslíte.

Právě to umožňuje nebankovní hypotéka.

Tento finanční produkt vám totiž poskytne peníze, které můžete použít jakýmkoliv způsobem. Ano, můžete si za peníze cokoliv pořídit a koupit, ale především se získanými penězi často lidé platí právě své dluhy a další závazky.

ložnice hotel

Nebankovní hypotéka umožňuje, že dokonce i se záznam v registru dlužníků, nebo dokonce když máte dluhy nebo exekuce, můžete získat další úvěr. Nebankovní společnost vám právě v takovém případě může poskytnout pomoc. Vždy se ručí nemovitostí, takže nějakou musíte vlastnit, nebo s vámi musí vstoupit třetí osoba do smlouvy, aby za vás ručila svým majetkem. Může to být dům, byt, pozemek. Z jeho hodnoty pak můžete získat až 70%.

Peníze vám budou vyplaceny ihned po podpisu smlouvy. Nejedná se o nic složitého na vyřizování. Navíc po vás nebudou chtít ani žádné důkazy nebo snad faktury, na co jste peníze použili. To záleží čistě na vašich potřebách.

žena notebook

Nízký úrok je velkým pomocníkem při placení splátek. Ty můžete splácet třeba až po dobu 40 let. Navíc se tím nezavazujete, že budete dokonce života splácet pod naší společností. Kdykoliv během splácení se můžete rozhodnout a přesunout svůj úvěr třeba do banky.

Nebankovní společnost vám nicméně v jakýchkoliv těžkých začátcích pomůže. Nastaví splátky tak, abyste je dokázali splácet, nebo pomůže s vyplacením exekucí.

Mohlo by se vám také líbit: