Ať už se podíváme ve svém okolí kamkoliv, všude narazíme na něco, co je nám sice k dispozici, ovšem bohužel nikoliv bezplatně. A proto sice můžeme hravě uspokojit všechny potřeby, které máme, jenže za to musíme zaplatit. A musíme mít tedy čím.

Jenže co když navzdory této potřebě nemáme čím své potřeby financovat? Co když se nám nedostává peněz tu na to, tu na ono a tu třeba také vůbec na nic? Odpověď je tu jednoznačná. Musíme si zkrátka potřebné peníze sehnat. A to třeba i za cenu toho, že si je aspoň půjčíme.

mince rubly

Určitě se mnou budete souhlasit ve dvou věcech:

  1. Že půjčky nejsou ideálním řešením, protože si jimi člověk přijde k potřebným financím pouze dočasně.
  2. Ale že ani takové půjčky nejsou špatným řešením v případě někoho, kdo musí za něco zaplatit stůj co stůj, bez ohledu na to, kde potřebné finanční prostředky vezme.

A tak jsou půjčky navzdory svým mínusům něčím, co je nesporně potřebné. Jsou tím, co nejednou zůstává člověku jako to poslední možné řešení. A pokud je někomu takovému i tato poslední možnost řešení finančních problémů upírána s tím, že na nějakou tu půjčku není dostatečně bonitní, tedy že má příliš nízké příjmy, nežádoucí záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobně, je vlastně štěstím, že existuje i hypotéka bez doložení příjmu, která se poskytuje i právě takovým lidem.

mince v kašně

Nebankovní hypotéku lze získat daleko snáze než jiné půjčky, a to vždy, když se za ni může žadatel zaručit zástavou nemovitosti a je schopen ze svých příjmů splácet. Díky zmíněné zástavě je prakticky zaručeno, že si poskytovatel této půjčky přijde na své, že dostane své půjčené peníze každopádně zpět. Buď v podobě splátek, nebo tím, že uspokojí své nároky zmíněnou nemovitostí, o niž ten, kdo se jí zaručuje za vrácení půjčky, pochopitelně nehodlá přijít.

A tak si stačí zažádat, zastavit nemovitost a je po finančních problémech.

Mohlo by se vám také líbit: