Pečovat vhodným způsobem o zahradní bazén se rozhodně vyplatí. V současné době to není až takový problém, protože je na našem trhu celá řada přípravků a pomůcek, které nám tuto práci velice usnadní a také urychlí. Jistě platí to samé i u interiérových bazénů a různých vířivek, které se čím dál více využívají k relaxačním účelům i ze zdravotních důvodů. Žádný majitel těchto koupacích zařízení se neobejde bez nutné chemie, která slouží k ošetřování vody. – Ta ale není všemocná, a tak je potřeba její práci dovést k naprosté dokonalosti pomocí bazénového vysavače.
vysavač u schodů
Ten spolehlivě odstraní nežádoucí nečistoty ze dna a stěn bazénu. Nabídka je v tomto směru opravdu velmi široká https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac a dalo by se tedy říci, že si rozhodně vybere každý.
· Pokud jste majitelem menšího typu bazénu, pak se možná spokojíte s ručním typem.
· Ruční bazénový vysavačse připojí pomocí hadice přes skimmer k bazénové filtraci a ovládá se jednoduchým způsobem pomocí teleskopické tyče.
nečištěný bazén

Žádný bazén není opomenut

V případě středních a velkých domácích bazénů by bylo určitě vhodnější pořídit si poloautomatický nebo plně automatický vysavač.
– Tyto přístroje pracují jako samostatné jednotky, které jsou vybavené vlastním filtračním systémem.
– Druhou variantou je připojení na jednotku bazénové filtrace, podobně jako u ručního typu.
pool servis
Některé bazény nejsou vybavené vůbec žádnou filtrací.Ani to není problém a můžete si i v tomto případě ušetřit nepříjemnou práci s odstraňováním nečistot na dně a stěnách bazénu. Většinou se jedná o nafukovací nádoby, které slouží převážně dětem jen přes léto a na konci koupací sezóny se opět sfouknou a uklidí. Přístroj se dá připojit k rozvodu vody a poté s ním vyčistit potřebná místa. Ruční bazénový vysavač je vybaven záchytným tkaninovým sáčkem na pohlcování nečistot.

Mohlo by se vám také líbit: