Chránit svůj majetek je přirozené, a u nemovitostí to platí dvojnásob. Kdo by na svém pozemku chtěl nezvané hosty? Máte i vy svůj dům nebo jiný pozemek, a nechcete, aby vám na něj někdo chodil? Nechcete řešit ničení vašeho majetku zvířaty, která tam nemají co dělat? Už máte dost nájezdů zlodějů a zvědavých pohledů okolí? Je čas váš pozemek chránit. Betonové oplocení je skvělým řešením pro tyto případy.

betonový plot

Kompletní řešení na klíč
Ať už máte novostavbu, kterou chcete mít hotovou i se stylovým betonovým plotem, nebo potřebujete nový plot okolo zahrady, u nás najdete jen kvalitní ploty, které potěší vaši peněženku i oko. Rozhodli jste se pro kompletní řešení betonového plotu na klíč? Rádi vám spočítáme předběžnou cenu. Stačí na našem webu zadat všechny potřebné informace, a my vám cenu spočítáme. Tu upřesníme přímo na místě.

Vyměření je základ
Realizaci jakékoliv stavby předchází vyměření vašeho pozemku a zaměření stavby, což je případ i betonového plotu. Po zaměření a obhlídce místa budeme schopni říct přesto cenu. Záleží totiž i na tom, zda budeme muset likvidovat starý plot.

hnědý plot

Vy objednáte, my předáme
Takhle ve zkratce funguje stavba na klíč. Vy si řeknete co chcete, my vám předáme hotové dílo. V nabídce máme mnoho druhů plotů které mohou zdobit váš pozemek. Můžete si beton nakombinovat i se dřevěnými latěmi v mnoha barvách. Můžete mít třeba plot přesně půl na půl, nebo můžete mít jen podstavu betonovou a zbytek dřevěný. Záleží jen na tom, co se vám líbí a co chcete. Hledáte bezúdržbový plot? Pak je pro vás optimální plot bez dřeva, ten se totiž nebude muset natírat a vydrží vám roky a roky.
Váháte? Prohlédněte si na našem webu reference od našich zákazníků, kteří už svůj plot mají. Najdete zde i fotografie hotových zakázek, což by vám mohlo pomoct v rozhodování. Ploty od nás nejen skvěle vypadají, ale dostanete vysokou kvalitu za super cenu.

Mohlo by se vám také líbit: