Málokdy se objeví nějaká nová módní značka, která by skutečně vyplnila prázdné místo v nabídce oděvů velkých značek. V letošním roce jsem však na jednu takovou značku narazila a jsem mile překvapena, že stále je možné i v České republice začít úspěšně podnikat.
růžový kabát
Značka, kterou jsem našla, vyrábí peleríny, ponča, plédy a vesty. Pravdou je, že pokud chcete v tomto směru najít širší nabídku, těžko budete hledat obchod, butik nebo e-shop, kde podobné zboží naleznete. Pokud už naleznete mezi velkoobchody takový, který má podobné zboží v nabídce, většinou mají jeden kousek na zimu, jeden kousek na jaro a sem tam také můžete narazit na trička, která mají opravdu trošku něco společného s pončem či pelerínou, nicméně se opravdu jedná spíše o obyčejná velká trička s širokými otvory na ruce.

Peleríny, ponča, plédy
Hledala jsem dlouho podobnou značku, až jsem tedy našla jednu skvělou. Asi není najít takovou firmu nic neobvyklého, nicméně pokud zadáte do vyhledávačů slovo peleríny, vyjede vám nespočet odkazů právě na zmiňované velkoobchody. Musíte tedy trošku hledat, než narazíte na tuto značku. Pátrala jsem, proč tomu tak je, až jsem přišla na to, že paní majitelka nemá tento svůj podnikatelský záměr vedený směrem na prodej velkého kvanta zboží, ale naopak nabízí právě zakázkovou výrobu na míru. Což se mi moc líbí. Samozřejmě jsem se vydala do dílen této značky a vybrala si barvu, materiál i střih svého budoucího ponča. to pončo už mám a myslím, že jej jen tak nepřestanu oblékat. Vybrala jsem si totiž materiál vhodný na jarní dny a letní večery, takže předpokládám, že jej unosím i na podzim.
 růžový kabát
Módní přehlídka
I přes to, že paní majitelka spustila výrobu oděvů této značky teprve nedávno, již byla pozvána na módní přehlídku v rámci jedné ze soutěží krásy u nás v České republice, kde finalistky prezentovaly její modely. To musí být pro oděvní začínající značku velkým úspěchem a zkušeností.
Když už jsem našla přesně to, co jsem hledala, můžu jen doufat, že se značka na trhu udrží a budu se moci stále vracet pro další a další kousky této hezké a mladé módní značky.

Mohlo by se vám také líbit: