Pánové, zlobili jste trochu o víkendu a vaše partnerka je na vás za to trochu naštvaná? A jednalo se o trochu větší nedorozumění, než jste si zprvu mysleli a její naštvání už trvá delší dobu? Ideální příležitost, zapřemýšlet nad tím, čím byste si jí mohli udobřit a co jí třeba chybí nebo co by jí udělalo obrovskou radost. Pokud nevíte, poradíme vám, každá žena se ráda šlechtí a má ráda šperky. Takže nákupem kabelky nebo Swarovski šperku určitě nezhoršíte situaci, ale naopak. A třeba sháníte i novou košili pro sebe do práce a ještě hezkou halenku pro maminku, která bude mít brzy narozeniny. Ideální příležitost zabít všechny mouchy jednou radou a objednat vše potřebné na jednom místě, což je internetový obchod s módou, který jistě dobře znáte.

par

Najdete tady právě bižuterii značky Swarovski, což jsou náhrdelníky, náušnice, prsteny, náramky, tak krásné kabelky předních značek typu Tommy Hilfiger nebo Michael Kors. A tomu prostě podlehne každá žena. Samozřejmě se jedná o kvalitní věci, za které se platí trochu větší částky, ale vy můžete díky tomuto článku na tom ještě ušetřit. Sledujte totiž následující portál, který vám představíme. Jmenuje se Zelené slevy a najdete ve vaší e-mailové schránce specifické kódy ve výši až několika procent, které uplatníte. Jedná se o to, že zde zaregistrujete svojí e-mailovou adresu a využijete tak slevy na about you portál.

kabelka

Základní slevu ve výši deseti procent můžete využít hned, můžete si ale také počkat, až bude k dispozici i sleva ve výši padesáti procent! No, a to už se rozhodně vyplatí. Uvidíte, že s fešnou kabelkou nebo krásným šperkem, který můžete nechat doručit rovnou domů, pookřeje i sebe uraženější partnerka. Bude to velké překvapení, a naopak velké překvapení to nebude zase pro vaší peněženku, která ušetří. Nepadnoucí oblečení, obuv nebo nevyhovující předměty navíc můžete vrátit zdarma.

Mohlo by se vám také líbit: