Soukromí podnikatelé jsou v nejednom ohledu odkázáni pouze sami na sebe. Má-li jejich firma prosperovat a mají-li si na sebe vydělat, musí se o to zasadit sami.

A pokud to někdy nezvládají, pokud je jejich podnikání nad jejich vlastní síly? Pak stojí nejednou nadlidské úsilí, než se jim podaří sehnat někoho, kdo by jim byl schopen a také ochoten nabídnout podporu, která pro ně může být oním pověstným stéblem, kterého se tonoucí chytají.

eura mince

A kdo jim právě takovým pomocníkem může být? Často jsou to jedině nebankovní hypotéky bez registru.

Zatímco se totiž bankovní úředníci v podobných situacích zdráhají podnikatelům v nesnázích pomoci, a to proto, že jim nemohou takoví žadatelé nabídnout takovou bonitu, jaká se v bankách u žadatelů o půjčku očekává, u nebankovního sektoru je to jiná. U nebankovních hypoték bohatě stačí, že dá dotyčný žadatel do zástavy nemovitost, a rázem si může půjčit až sedmdesát procent její odhadní ceny, a to i v případě, že nemá zrovna vysoké příjmy, skvěle vypadající daňové přiznání a registry dlužníků a podobně.

Zde stačí kontaktovat nebankovní společnost v podobě vyplnění webového formuláře, tady stačí poslat pár snímků k zastavení určené nemovitosti, domluvit se se zástupcem poskytovatele na přesných podmínkách, vše nezbytné doložit a podepsat smlouvu, a rázem jsou peníze určené k investování do onoho skomírajícího podnikání k dispozici. A to klidně i s velice dlouhou dobou splatnosti, bez nutnosti platit za cokoliv předem, s přijatelnými úroky a také dejme tomu možností splatit vše i dříve, než tak mělo být učiněno, a to bez sankcí.

bankovky v ruce

Uspěje tu i ten, kdo má jen nevalné příjmy, i ten, nad kým dokonce visí jako Damoklův meč exekuce.

A když už se sem člověk obrátí, může si nechat třeba i zprostředkovat úvěr spotřebitelský, a i ten za výhodných podmínek. Jaké by podobný žadatel jen tak někde nedostal, dostal-li by je vůbec.

Mohlo by se vám také líbit: