Sortiment dětského zboží pro ty nejmenší děti je na daleko bohatší úrovni, než tomu bylo v dobách našich babiček. I když si z něho v nemalých případech rodiče neumějí vybrat, najdou se v něm hračky, které osloví každé dítě a jsou trefou do černého při volbě fantastického dárku.
Jestli ještě v pokojíčku vašeho batolete nemáte houpacího slona, neváhejte tuto chybu napravit a nechat se unášet tím, jak si v něm vaše dítě libuje den co den a houpání si doslova užívá.dřevěný kůň

Koník je už tabu

Houpací kůň se sice považuje za klasiku, ke které má blízký vztah starší generace lidí, protože jim jejich dětství dokonale zpestřil. V dnešní době ovšem vede i několik moderních verzí houpacích hraček, mezi kterými nechybí ani podoba slona. Na rozdíl od dřevěného koně je však tato varianta vhodná už pro ty nejmenší děti od 1 roku. Vyrábí se z příjemného a hřejivého materiálu, jakým je plyš, je poněkud nízký a z bezpečnostní stránky i velmi spolehlivý, protože z něho dítě při houpání nevypadne.
Je ohraničený tak, aby se v něm vašemu dítěti pohodlně sedělo a samozřejmě si ho oblíbí i díky jeho vzhledu. Barevná stránka tyto hračky je nepochybně lákavá a i z důvodu, že děti plyšáky různého druhu a velikostí nadevše milují, si ho oblíbí už od útlého věku.usměvavé batole

Typ na dárek, který dítě bude těšit několik let

Nemusíte čekat na to, až vaše dítě doroste do stádia, kdy se samo udrží na houpacím koni. Pokud nevíte, co mu darovat k jeho prvním narozenin.¡m, neváhejte se inspirovat právě plyÅ¡ovým houpacím slonem, kterého vaÅ¡e dítě využije až do jeho třetích narozenin.
Taktéž můžete tuto hračku věnovat někomu ve vašem okolí, kdo má doma malé dítko s neuvěřitelně velkým sortimentem hraček.Můžete se tedy spolehnout na to, že tato mezi nimi bude vyčnívat a rozhodně si získá dětskou pozornost každý den v době jeho hraní a dovádění.

Mohlo by se vám také líbit: