Chcete si kolem rodinného domu udělat hezky? Chybí vám drobné nedodělky jako je například dlažba? Zatím ještě přemýšlíte a nevíte, jaký typ nebo druh přesně zvolit? Řešením může být velkoformátová dlažba venkovní.

Velké formáty jsou stále v kurzu a snad nikdy se neokoukají. Jsou praktické, estetické a funkční.

Venkovní dlažby musí splňovat hned několik předpokladů. U velkoformátového typu to platí taktéž. Základem je vysoce odolná mrazuvzdornost, protože je potřeba myslet na to, že se jedná o produkt, který bude venku po celý rok, tedy přes všechna roční období.

žena na lehátku

Teď přejdeme na ostatní vlastnosti jako je design. Přírodní kámen krásně vypadá již na první pohled. Působí velice vzhledně a esteticky. Design je jedinečný a velice snadno se snoubí s dalšími nejen přírodními materiály, takž se dá říct, že se svou výjimečností hodí ke každému objektu či rodinnému domu.

Další specifickou vlastností je odolnost proti poškození. Nemusíte se tak obávat, že pokud vám něco spadne na terase z rukou, že z toho bude hned velký malér. Vysoká odolnost se samozřejmě hodí i v případě obložení kolem bazénu. Materiál je zde namáhán vodou a mokrým prostředím, proto musí v každém počasí odolávat.

Dlouhá životnost už je jen takovým bonusem na závěr, stejně tak jako je pro nás samozřejmostí barevná stálost.

rodinný dům

Struktura přírodního kamene je naprosto originální. Právě tu se ostatní materiály snaží jen napodobit, ale nikdy to není to pravé „ořechové“, jako je tomu v tomto případě opravdu přírodního typu.

Hledáte dlažbu na terasu, kolem bazénu nebo jen na zahradu jako cestu? Pokud budete mít kolem domu jeden typ dlažby, pak to rozhodně bude vypadat skvěle. Vybrat si můžete jakýkoliv druh i odstín.

Po mnoha letech jistě oceníte, že se dlažba nedrolí, neláme, v zimě nepraská, drží si svůj tvar, svou barvu, stálost i originalitu. Udělejte si kolem domu hezky a dolaďte své vysněné bydlení k dokonalosti.

Mohlo by se vám také líbit: