1.       Spokojená žena o sebe dbá
Chcete se sama sobě líbit, chcete se líbit okolí a je dokázané, že pokud jsme spokojená sama se sebou, působíte rozhodně sebevědoměji a sama sebou jste si jistá. Proto pokud se máte ráda namalovaná, tak si každé ráno přivstaňte a namalujte se a nevynechávejte to. Naopak pokud se sobě líbíte nenamalovaná, nemalujte se, i to je totiž normální a není se za co stydět!
šťastná žena
2.       Spokojená žena je fit
Najděte si každý den chvíli na nějakou aktivitu. Například každý druhý den si zacvičte, když zrovna nebudete cvičit, udělejte si procházku po cestě do práce a z práce. Prospěje to nejen vašemu zdraví a vzhledu ale rozhodně také psychice.
žena sportuje
3.       Spokojená žena umí relaxovat
Každý z nás musí umět najít balanc mezi povinnostmi a relaxem. Pokud nebudete umět relaxovat budete v neustálém stresu, budete se přetahovat a nebudete působit na okolí dobře. Stejně tak se to projeví i na vašem vzhledu. Najděte si každý den alespoň deset minut, ideálně tak půl hodiny, na posazení se, udělejte si kávu, čaj a jen seďte, nenechtě se rušit a dýchejte. Vypněte telefon a dělejte jako by neexistoval. Nebo si dejte třeba levandulovou vanu, cokoliv co udělá dobře vám.
4.       Spokojená žena umí plánovat
Nic vás nesmí překvapit, o všem musíte informavat vy a mít vše někde zapsané. Pokud vás bude neustále něco překvapovat protože vám budou unikat informace, dost jednoduše se vám rozhodí režim a nikdy nedosáhnete toho, o co usilujete.
žena co plánuje
5.       Spokojená žena se z toho umí nepo*rat
Ničím se nenechte rozhodit, v životě je nutné umět si ze všeho nedělat velkou hlavu. Rozhodně se nestažte dosáhnout dokonalosti, nikdy nic nebude dokonalé. To je věc, kterou si musíme uvědomit nejdřív. Pokud se budeme hnát za dokonalostí, můžeme tím strávit klidně celý život a nikdy ničeho nedosáhneme. Snažme se prostě jen být nejlepí verzí sama sebe, jakmile budeme šťastné samy se sebou, budeme spokojené. A to je to po čem bychom měly toužit a čeho bychom měly chtít dosáhnout.

Mohlo by se vám také líbit: